• Procesi i prodhimit

  Procesi i prodhimit

  Ka një ekip profesional prodhimit, me produkte të reja, me cilësi të shkëlqyera dhe të krejt konceptit të ri të shërbimit.

 • treg

  treg

  Me cilësi të besueshme produktit dhe reputacionin e shërbimit të sinqertë, të bëhet lider në industrinë më profesionale.

 • shërbim

  shërbim

  Instalimi: ne do të dërgojë teknikë për të liruar instalimin në vend dhe pajisjeve debugging dhe trajnimin e personelit.

Produkte Featured

Weihai pajisje Tonglian peshkimi fabrikë, është e vendosur në qytetin e bukur bregdetar - provincës Shandong Weihai City Fshati Zona Industriale, i specializuar në prodhimin e peshkimit, prodhimit të pajisjeve të golfit, dhe zgjerimin e suksesshëm të zhvillimit të tub qelqi i madh diametër, industri të tjera të karbonit vëllimi tub pajisje derdhur fushë.

 

Lexo më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!