TCWC50-C Автоматско центрирање хоризонтална ветер машина

TCWC50-C Автоматско центрирање хоризонтална ветер машина

Краток опис:

The main technical parameters: The biggest rod diameter Φ50mm; Maximum length of tie rod 2400mm; Tie rod ability 3600-3800 section / class; The motor power 2.2KW; The power supply 380V/50HZ; Air supply 0.4-0.6MPa; Tension control  Constant tension automatic control , Automatic detection ( The optional ); Installation dimensions 3070mmx1100mmx1780mm;


 • Име на стока: TCWC50-C Автоматско центрирање хоризонтална ветер машина
 • Производ ID: Q14
 • Рок на време: 2012/08/14
 • детали за производот

  Тагови производ

  Главните технички параметри:

  Најголемата дијаметар прачка Φ50mm;
  Максимална должина на вратоврска прачка 2400mm;
  способност вратоврска прачка 3600-3800 секција / класа;
  моќност на мотор 2.2KW;
  Снабдување со електрична енергија 380V / 50Hz;
  Довод на воздух 0.4-0.6MPa;
  тензија контрола  Постојана тензија автоматска контрола, Автоматска детекција (The незадолжително);
  димензии за вградување 3070mmx1100mmx1780mm;

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!