SM-50 Тип воденица (појас)

SM-50 Тип воденица (појас)

Краток опис:

The main technical parameters: The largest diameter of grinding Φ20mm ; The length of the grinding 2000mm( Can be made according to the requirements ) ; The motor power 3 kW +0.12 kW ; The power supply 380v/50Hz ; Air supply 0.4~0.6mpa ; The weight of the 500kg;


 • Име на стока: SM-50 Тип воденица (појас)
 • Производ ID: q25
 • Рок на време: 2012-08-15
 • детали за производот

  Тагови производ

  Главните технички параметри:

  Најголемиот дијаметар мелење Φ20mm;
  На должина на мелење 2000mm (може да се направи во согласност со барањата);
  моќност на мотор 3 kW 0,12 kW;
  Снабдување со електрична енергија 380V / 50Hz;
  Довод на воздух 0,4 ~ 0.6MPa;
  На тежината на 500kg;

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!