Контакт - Weihai Tonglian прецизен Машини копродукции, ООД

Контактирајте не

Weihai Tonglian прецизен Машини копродукции, ООД.

адреса

Бр.15 Hao Чу Шан патот село Индустриски нова област на високата технологија Weihai, Шандонг, Кина

телефон

ТЕЛ: 0631--5710888 / 5710777
Факс: 0631--5710666
ПЕЧАТ: 0631--5710888-8002
УСЛУГИ: 0631--5710999
генерален директор: Ју Jian Чао

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!