• процесот на производство

  процесот на производство

  Има професионални производство тим, со иновативни производи, одличен квалитет и сосема нов концепт на услуги.

 • пазарот

  пазарот

  Со сигурен квалитет на производот и искрена репутација услуга, да стане повеќето професионални лидер во оваа индустрија.

 • Сервис

  Сервис

  Инсталација: ние ќе ја испрати техничари за да се ослободи инсталација на лице место и дебагирање опрема и обука на персоналот.

Избрана Производи

Weihai Tonglian риболов опрема фабрика, се наоѓа во прекрасниот крајбрежен град - провинцијата Шандонг Weihai Сити село индустриска зона, специјализирана за производство на риболов, голф опрема за производство, и успешното продолжување на развојот на голем дијаметар стаклена цевка, други индустриски јаглерод волумен цевка опрема поле калапи.

 

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!